Bizim Dadı Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu sözleşme, Bİ KARİYER EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ (“bizimdadi.com”) ile şirketimizin internet sitesine ziyaretçi ve kullanıcı /üye sıfatıyla ulaşan tarafınız arasında herhangi bir ek sözleşme yada protokole gerek kalmadan karşılıklı olarak Kabul edilmiş sayılır.

Bizimdadi.com olarak, ziyaretçi ve kullanıcı /üye sıfatıyla ulaşan kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışmaktayız. Bu nedenle paylaşmış olduğunuz bilgiler Kullanım Koşullarında belirtilen amaç ve kurallar dışında kullanılmayacak, diğer kişi ve kurumlarla , aşağıda belirtilen zorunlu haller hariç olmak üzere paylaşılmayacaktır.

  • Adli ve İdari otorite tarafından kanuna aykırı olmayan soruşturma ve araştırmanın yürütülmesi amacıyla şirketimizden bilgi talep edilmesi
  • Devletin ilgili organlarınca çıkarılan Kanun, Yönetmelik vb hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklar,
  • Ziyaretçi , Kullanıcı ve üyelerin hak ve güvenliklerini korumak amacıyla gerekli olan haller

Kişisel bilgileriniz ve ödeme amaçlı kullandığınız verileriniz, SSL güvenlik standardı ile şifrelenerek, kötü niyetli uygulamalar /kişiler /kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Kullanıcıların IP adresleri genel istatistik ve geliştirme çalışmaları kapsamında kayıt altında tutulur.

Gizlilik rıza metnimiz ile ilgili tüm soru ve önerilerinizi iletişim adreslerimiz vasıtasıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.