Okula giden 2 cocuk için yardımcı yatılı abla

Aile/İşveren Adı:**** ****

Okula giden 2 cocuk için yardımcı yatılı abla

Reklam

  • Bebek-Çocuk Bakıcısı
  • 34;İSTANBUL
  • Bu pozisyon dolu
  • İlçe: Sarıyer Zekeriyaköy

Açıklama

Merhaba;

3,5 ve 6 yaslarında iki kızımız var. Önümüzdeki Eylül itibariyle ikisi de aksam 4e kadar okulda olacaklar… evimiz 4 katlı, en üst lat içinde banyosu odası ile birlikte tamamen bakıcı ablamızın olacak. Gece kalkma işi yok.

Mayıs – Ağustos arası Erdek’teki küçük yazdığımıza gidiyoruz,  2 odalı küçük bir ev. Burda kalırken tercihen ayda 1 toplu izin (4gün) kullansın istiyoruz.  İzin kullanmama durumu olursa ek ücreti verebiliriz. Yazlık evimiz küçük oldugu için temizliği kolay, biz de yanında olacağız.

Eylül itibariyle anne baba çalışıyor, cocuklar okula gidiyor olacak.. Eylül itibariyle cocuklar okuldayken detaylı temizlik,ütü beklentimiz var, okul sonrası cocuklar karşılanacak aksam yemeğinden sonra tamamen dinlenme olacak.. daha önce 2 yardımcımız oldu ikisi de 3 sene çalıştı.. güleryüzlü, işini seven, çalışkan, çalışırken telefon kullanmayacak, sigara içmeyen, Türkçesi düzgün bir ablayı ailemize dahil etmek ve uzun yıllar birlikte huzurla yaşamak istiyoruz…  kısa dönem ya da bir bakayım diyen adaylardan çok sabit bir aile yanında olmayı tercih eden adaylar önceliğimizdir. Teşekkürler..

 

 

İlave Görevler:
Günlük Toparlama
Detaylı Temizlik
Ütü Yapma
Bakıcı Maaş:
4.000₺ - 5.000₺